Luisana forever

Prvi forum o Luisani Lopilato u Bosni i Hercegovini

PrijemPortalliČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seLista članovaKorisničke grupePristupi

Delite | 

8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a

Ići dole 
AutorPoruka
Mia_Colucci
Admin

Broj poruka : 499
Godina : 24
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 10, 2007 1:02 am

Tako kao što vidite. Fanovi iz Latinske Amorike su odlučili da proglase međunarodni dan Erreway-a i da zamole radio stanice i televizije da na taj dan puštaju njihove pjesme i spotove. Trebalo bi da to kažemo onima sa OBN-a.

Arrow Rebelde Way Serbia

La memoria es traicionera, porque cada uno recuerda lo mismo de una manera diferente, los momentos, las imagenes, todo eso queda en la memoria y así vamos construyendo nuestra historia.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://luisana4ever-bosna.coolbb.net
~AlMa PiRaTa~
Admin

Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 10, 2007 10:01 am

pa ajde neka im neko poshalje mail
ali ako budu pushtali,recite mi da ne propustim :'(

Broj poruka : 357
Godina : 25
Datum upisa : 16.09.2007

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Ned Sep 16, 2007 6:31 pm

Ew ako neko vec nije poslao poslacu ja, a kad dopunim rac. poslacu i poruku u hey music
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.rebeldeway.fr-bb.com
Mia_Colucci
Admin

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Ned Sep 16, 2007 10:52 pm

Ja šaljem svaki dan. Very Happy

La memoria es traicionera, porque cada uno recuerda lo mismo de una manera diferente, los momentos, las imagenes, todo eso queda en la memoria y así vamos construyendo nuestra historia.
Nazad na vrh Ići dole
~AlMa PiRaTa~
Admin

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 17, 2007 3:20 pm

na koju adresu shaljesh,i shta pishesh???
ovo sam nashla na jednom sajtu
isto za slanje mailova

Erreway have their day! Its will be the next Monday October 8th 2007! All the fans in the world will be celebrating this day of the group, with meetings of all the clubs, groups of friends and you too!

HOW HELP THE ERREWAY? Only to ask for their songs in the radio, let the magazines and all that to know!

If you wanna help you can send an e-mail to the Official Club of Erreway in Uruguay: rw_uruguay@hotmail.com

Admin

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 17, 2007 6:30 pm

Pa na OBN, znaš, obn@obn.ba
A pišem da nam puste neki specijal ili spotove ili da opet posvete Hey Music! Erreway-u, na njihov dan. Ali onako lukavo, ''hitlerovski'', što si ti rekla. Laughing

Nazad na vrh Ići dole
~AlMa PiRaTa~
Admin

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 17, 2007 7:29 pm

Mia_Colucci ::
Pa na OBN, znaš, obn@obn.ba
A pišem da nam puste neki specijal ili spotove ili da opet posvete Hey Music! Erreway-u, na njihov dan. Ali onako lukavo, ''hitlerovski'', što si ti rekla. Laughing

svaki dan me sve vishe zachudjuje koliko dobro poznajesh mene,moje postupke i moj nachin izrazhavanja
XD
to je stvarno chudo
lolz

e,ajde ti ovde iskucaj shta im inache pishesh (chisto da mi dash ideju) pa da ja to prekucam mojim rechima,da ne bude bash isto,pa da im poshaljem par puta
okki?

Broj poruka : 140
Datum upisa : 14.09.2007

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 17, 2007 7:31 pm

da i za mene!ja bih rado slala ali ne znam kako da napisem!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Mia_Colucci
Admin

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Pon Sep 17, 2007 10:24 pm

Nešto ovako:
Kao što već vjerovatno znate, 8. oktobar je međunarodni dan grupe Erreway. I bilo bi jako lijepo ako biste na taj dan mogli usrećiti fanove širom BIH, a i u okolnim zemljama, puštajući neki specijal o seriji ili grupi, ili im ponovo posvetiti emisiju !hej music. Unaprijed hvala.

Eto, tako nekako...

Nazad na vrh Ići dole
~AlMa PiRaTa~
Admin

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   Uto Sep 18, 2007 3:11 pm

kako si ti jedan pametan hitler XD

PočaljiNaslov: Re: 8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a   

Nazad na vrh Ići dole

8 oktobar - Međunarodni dan Erreway-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 021 - OKTOBAR - 2016.
» Zlaćani oktobar :))))))
» Sunčani oktobar
» 033 - OKTOBAR - 2017.